Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu bildirimi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Target A.Ş., bu Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar;

1) Bu web sitesinde kullanılan tüm görsel, sesli ve yazılı materyallerin telif hakları Target A.Ş.’ye ait olup, ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu web sayfasının içeriğinin tümü ya da bir kısmı çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve işlenemez.

2) Bu web sayfasında kullanılan marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretler ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır, çoğaltılamazlar, dağıtılamazlar ve işlenemez.

3) Bu web sitesinin içeriğinde değişiklik yapma hakkı yalnızca Target A.Ş.’ye ait olup, başka hiçbir kullanıcı web sitesinin içeriğini değiştiremez. Target A.Ş. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, sitenin bazı bölümlerine erişimi engelleyebilir.

4) Target A.Ş., bu web sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu web sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir, bu gibi aksaklıklardan Target A.Ş. sorumlu değildir.

5) Target A.Ş., web sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Web sitesinin kullanımı sırasında ve/veya nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan da Target A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.

Target A.Ş.